Služby - Počítače, opravy, servis, prodej, www stránky, domény, telefony a tablety

Prodej a servis PC
Tvorba webových stránek
počítačová pohotovost
odvirování a záchrana dat
Tel. 603 223 669
Tvorba webových stránek
počítačová pohotovost
odvirování a záchrana dat
klikni pro přímé volání
Tvorba webových stránek
počítačová pohotovost
odvirování a záchrana dat
klikni pro přímé volání
Přejít na obsah

Služby

Zajistím pro Vás dodávky jakéhokoliv druhu výpočetní techniky podle Vašich požadavků. Následně se postarám o její začlenění do Vaší stávající infrastruktury, zajistím převod všech Vašich dat apod., specializuji se také na údržbu stávajícího softwarového a hardwarového vybavení, postarám se o kompletní správu pravidelného zálohování Vašich cenných dat, vyřeším rychle a efektivně veškeré Vaše problémy s výpočetní technikou - virová napadení, nefunkční technika, zpomalení provozu PC apod.
Zajistím a zprovozním pro Vás nová doménová jména, zřídím Vám na nich webové stránky a zajistím jejich pravidelnou aktualizaci, na Vašich internetových doménách také zprovozním výkonné a zabezpečené emailové servery s možností zřízení emailových schránek (na Vaší vlastní doméně) pro Vás a všechny Vaše zaměstnance, nainstaluji a nastavím Vaše mobilní zařízení (telefony, tablety), zajistím nepřetržité napájení Vašich PC a serverů při výpadcích elektrické energie, provádím veškerou správu všech nabízených řešení i vlastní realizace včetně dodávky nezbytných hardwarových a softwarových produktů.

Jste spokojeni s mými službami, nebo máte naopak nějaké připomínky? Neváhejte a kontaktujte mě. Vaše názory jsou cenné podněty k neustálému zlepšování mých služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou práce.

Ostatní služby


Dodám Vám a nainstaluji také produkty zabezpečovací techniky - alarmy (bezdrátové, drátové), GSM komunikátory a bezpečnostní kamery s přenosem poplachových a obrazových informací přímo do Vašeho PC nebo na displej Vašeho mobilního telefonu, zajistím nahrávání záznamů z kamer na záznamová zařízení apod.

Naučím Vás levně (i zdarma) telefonovat pomocí VoIP technologie internetového volání, zbavím Vás pravidelných vysokých měsíčních poplatků za pronájem Vaší telefonní linky a převedu
Vám Vaše stávající pevné telefonní přípojky na internetové, volejte již pouze za nejnižší možné telefonní poplatky.

Potřebujete vědět, kde se právě nachází Vaše dítě nebo Váš automobil? Žádný problém, zprovozním Vám zařízení na sledování pohybu osob, zvířat nebo Vašich vozidel pomocí GPS satelitních sledovacích systémů, veškerý pohyb potom můžete i zpětně sledoval na Vašem počítači v mapových podkladech nebo přímo na displeji Vašeho mobilního telefonu.

Potřebujete pomoci s nějakou jinou malou drobností? Převedu Vám třeba Vaše staré audio a video nahrávky z magnetických nosičů do digitální podoby na DVD, internet apod., tím je zachráníte před jejich neodkladným a blížícím se zánikem, vzpomínky jsou přece nenahraditelné.

Nabízíme

-  výrobu počítačových sestav na zakázku
-  podporu systémů informačních technologií
-  
VoIP - internetovou telefonii
-  
konzultační služby v oblasti řešení bezpečnosti systémů IT
-  zálohování Vašich dat a PC
-  návrh a výstavbu IT architektury
-  zabezpečovací techniku
-  
kamerové systémy
-  s
ystémové integrace a mnoho dalšího.Vaše spokojenost s mými službami je u vždy na prvním místě. Mnou poskytované služby jsou založené na mezinárodně platných standardech, přístupech a normách. Dle charakteru projektu pokrývají celou řadu činností od analýzy současného stavu, návrhu implementace, plánování projektu až po řízení a konzultační podporu projektů.


COMPANY
Vladimír Kavka
IČ: 44441975
plátce DPH
TOUR
Prodej a servis výpočetní techniky
tvorba webových stránek
odvirování, zálohování, kamerové systémy
CONTACTS
U Lípy 981, 549 01 Nové Město nad Metují
tel. 603 223 669
Návrat na obsah